""

Galeria
Nagrobków
Podwójnych

Wyszukaj model nagrobka po numerze

Nagrobki podwojne

Masz pytania ?
Masz pytania ?
Masz pytania ?
Masz pytania ?
Masz pytania ?
Masz pytania ?

NAGROBKI PODWÓJNE

Produkcja pomników cmentarnych to odpowiedzialne zadanie – muszą one bowiem przetrwać wiele lat, pozostając w nienaruszonych stanie technicznym i wizualnym. Jeśli zależy Ci na tym, aby inwestycja w nagrobek nie była wysoka, a jednocześnie dawała pewność solidnego wykonania i odporności, wybierz pomniki z granitu. Jako wyspecjalizowany zakład kamieniarski działający w branży od długiego czasu, tworzymy nagrobki podwójne zgodnie z indywidualnymi preferencjami klientów. Bazujemy na naturalnych właściwościach granitu, który – jako skała powszechnie dostępna – jest tani, będąc także łatwym w obróbce. Decyduje to o możliwościach dowolnego jego kształtowania. W naszym katalogu znajdziesz płyty o brzegach fazowanych, gładkich i pofalowanych. Powierzchnia płyty może być wypolerowana na błysk, satynowana lub dekorowana rozmaitymi zdobieniami. Wybierz nagrobki podwójne proste i dzielone, których konstrukcję każdorazowo konsultujemy z Tobą.

POMNIKI PODWÓJNE

Granitowe pomniki cmentarne są odporne na działanie czynników atmosferycznych – nie poddają się skrajnym temperaturom i nie odkształcają się wskutek ich działania. Charakteryzują się niską nasiąkliwością, zatem opady nie uszkadzają ich struktury. Jednocześnie wyglądają elegancko i gustownie, są łatwe w utrzymaniu czystości. Granit pozwala eksperymentować z kształtami, umożliwiając wykonywanie precyzyjnych szlifów i zdobień. Zapoznaj się z przykładowymi projektami w galerii i gamą kolorystyczną, w jakiej tworzymy nagrobki.

ikona kalendarza

P.H.U. Granit to 30 lat doświadczenia

Nasza rodzinna firma istnieje od 1993 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie. Stale się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę o nowe wzory i granity.

ikona

Granity najwyższej jakości

W swojej ofercie posiadamy granity z całego świata. Proponowane przez nas materiały są wysokiej jakości, odporne na wszystkie warunki pogodowe. Szeroka oferta wyboru granitu sprawia, że każdy Klient znajdzie kamień w odcieniu jakiego poszukuje.

ikona informacji

Wizualizacje projektów 3D

W przypadku skomplikowanych wzorów proponujemy wizualizację 3D, dzięki której dobierzemy idealne proporcje nagrobka by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Projekty 3D są bezpłatne dla Klientów zamawiających u nas nagrobek.