""

Galeria
Nagrobków
Pojedynczych

Wyszukaj model nagrobka po numerze

Nagrobki Pojedyncze

Masz pytania ?
Masz pytania ?
Masz pytania ?
Masz pytania ?
Masz pytania ?
Masz pytania ?

NAGROBKI POJEDYCZNE

Szukasz nagrobków, które charakteryzuje trwałość i odporność na działanie destrukcyjnych czynników zewnętrznych? Liczy się dla Ciebie możliwość realizacji indywidualnych projektów, bez powielania utartych i często spotykanych schematów? Nasz zakład kamieniarski stworzy dla Ciebie pomniki cmentarne z granitu – materiału, który przetrwa wiele lat w nienaruszonym stanie. Nie jest on podatny na skrajne temperatury, opady deszczu czy śniegu, a także długotrwałą ekspozycję słoneczną. Jego niska nasiąkliwość decyduje o wytrzymałości, a jednoczesna łatwość obróbki sprzyja realizowaniu oryginalnych projektów. Dzięki temu możesz zamówić unikalne wzory i kształty pomników, które wykonamy dla Ciebie z maksymalną precyzją. Granit to najtwardszy surowiec wykorzystywany do produkcji nagrobków. Jest także łatwo dostępny, co korzystnie wpływa na cenę wykonywanych z niego pomników.

POMNIKI POJEDYCZNE

Poza niewątpliwymi walorami praktycznymi granit prezentuje się nadzwyczaj elegancko. Zwróć uwagę na różnorodność dostępnych kolorów – możesz wybierać spośród czerni i szarości, jak również odcieni brązu i beżu. Zamów brzegi fazowane albo zaokrąglone, powierzchnię gładko wypolerowaną lub pokrytą ciekawymi zdobieniami i zabezpieczoną specjalnym impregnatem, zapobiegającym przenikaniu wilgoci w strukturę nagrobka. Stawiając na pomniki pojedyncze granitowe, zyskujesz również łatwość pielęgnacji – bez wysiłku oczyścisz płytę. Misją naszego zakładu kamieniarskiego jest stworzenie dla Ciebie solidnego nagrobka z wysokiej jakości skał granitowych.

ikona kalendarza

P.H.U. Granit to 30 lat doświadczenia

Nasza rodzinna firma istnieje od 1993 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie. Stale się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę o nowe wzory i granity.

ikona

Granity najwyższej jakości

W swojej ofercie posiadamy granity z całego świata. Proponowane przez nas materiały są wysokiej jakości, odporne na wszystkie warunki pogodowe. Szeroka oferta wyboru granitu sprawia, że każdy Klient znajdzie kamień w odcieniu jakiego poszukuje.

ikona informacji

Wizualizacje projektów 3D

W przypadku skomplikowanych wzorów proponujemy wizualizację 3D, dzięki której dobierzemy idealne proporcje nagrobka by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Projekty 3D są bezpłatne dla Klientów zamawiających u nas nagrobek.