★★★★★ Średnia ocena z Google 5/5

ul. Malwowa 115
60-175 Poznań
Uwaga! Nowe godziny otwarcia: zobacz

Zadzwoń i zapytaj o ofertę
888 660 963

Rzeźby w kamieniu Poznań - Galeria

Portrety i rzeźby w kamieniu wykonywane są ręcznie przez artystę rzeźbiarza, z którym prowadzimy stałą współpracę.

Nagrobek Nagrobek Nagrobek Nagrobek Nagrobek Nagrobek Nagrobek Nagrobek Nagrobek Nagrobek Nagrobek Nagrobek

Rzeźby w kamieniu

Oryginalne zdobienia grobowca to – poza solidnością wykonania całej konstrukcji i doborem odpowiednich materiałów – kolejny czynnik decydujący o unikalności projektu. Zależy Ci, aby pomnik wyróżniał się spośród innych, podobnych do siebie na cmentarzu? W naszej galerii znajdziesz przykłady unikalnych rzeźbień, wyróżniających się precyzją kucia. Każdorazowo uwzględniamy Twoje preferencje i na ich podstawie wykonujemy szkic – do pracy przystępujemy dopiero po jego akceptacji.

Wśród najbardziej popularnych wzorów wymienić należy figury świętych postaci, kwiaty oraz symbole religijne. Takie rzeźby czynią grobowiec niepowtarzalnym, będąc jednocześnie elementami, które przetrwają wiele lat. Monumenty są poddawane gruntownej impregnacji, która podnosi ich odporność na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych, w tym przede wszystkim skrajnych warunków atmosferycznych.

Pomniki z kamienia

Podczas tworzenia rzeźby najważniejsza jest staranność – każdy ruch musi wiązać się z nienaganną precyzją, aby ostateczny wygląd pomnika odpowiadał na Twoje indywidualne oczekiwania. W naszej ofercie znajdziesz rzeźby z granitu, który poddaje się łatwej obróbce. Dzięki temu możesz zamówić dowolny projekt, który wykonamy dla Ciebie według Twoich wytycznych. Rzeźby zazwyczaj usytuowane są na głowicy grobowca, stanowiąc jego reprezentacyjną część i decydując o ogólnej estetyce. Dlatego staranność ich wykonania jest tak istotna, o czym doskonale wie profesjonalny zakład kamieniarski.