""

Poznaj opinie
O P.H.U GRANIT

Recenzje od Naszych Klientów

Doceniamy zaufanie, które nam Państwo okazują, powierzając nam tak ważne i osobiste zadanie, jakim jest stworzenie nagrobka dla bliskiej osoby. Poniżej prezentujemy kilka opinii od naszych klientów, które pozwolą Państwu lepiej zrozumieć nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości. Te recenzje odzwierciedlają nasze ciągłe dążenie do perfekcji w każdym aspekcie naszej pracy.

Małgorzata Zawada
Małgorzata Zawada
2022-03-30
Zakład bardzo polecam P Andrzej robił demontaż i montaż nagrobku nagrobku bardzo fachowo czysto i solidnie piękna praca bardzo dziękuję i polecam kto szuka dobrego zakładu kamienirskego Polecam
Barbara Dudzic-Hancek
Barbara Dudzic-Hancek
2021-02-27
Bardzo dziękuję za błyskawiczną i fachową pomoc w usunięciu zniszczeń nagrobka!Bardzo miły kontakt i zrozumienie problemu!
Mateusz Płóciennik
Mateusz Płóciennik
2020-10-23
Polecam!!! Nagrobek bardzo ładny, solidny. Usługa wykonana bardzo sprawnie za rozsądną cenę. Kontakt z biurem rewelacyjny!!!
Gabunia Gabi
Gabunia Gabi
2019-05-29
Ładne nagrobki właśnie zam.pomnik obsługa bardzo miła i pomocna doradzą i wytłumaczą ????
Dorota Aleksander G
Dorota Aleksander G
2017-05-02
Solidne wykonanie i w terminie , miła obsługa
ikona kalendarza

P.H.U. Granit to 30 lat doświadczenia

Nasza rodzinna firma istnieje od 1993 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie. Stale się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę o nowe wzory i granity.

ikona

Granity najwyższej jakości

W swojej ofercie posiadamy granity z całego świata. Proponowane przez nas materiały są wysokiej jakości, odporne na wszystkie warunki pogodowe. Szeroka oferta wyboru granitu sprawia, że każdy Klient znajdzie kamień w odcieniu jakiego poszukuje.

ikona informacji

Wizualizacje projektów 3D

W przypadku skomplikowanych wzorów proponujemy wizualizację 3D, dzięki której dobierzemy idealne proporcje nagrobka by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Projekty 3D są bezpłatne dla Klientów zamawiających u nas nagrobek.