""

O nas

Grób rodzinny

O Nas

Nasza rodzinna firma istnieje od 1993 roku. Posiadamy ogromne doświadczenie w obsłudze klienta oraz montażu nagrobków. Stale się rozwijamy wprowadzając nowe wzory oraz materiały. Zrealizujemy każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Wykonujemy nagrobki tylko z wysokiej jakości materiałów. Dbamy o każdy detal, by efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący.

Decyzja o wykonaniu nagrobka niejednokrotnie wiąże się z ogromnym stresem. Dlatego przeprowadzimy Państwa przez cały proces w sposób profesjonalny. Wyjaśnimy kwestie techniczne, pomożemy wybrać granit oraz wzór. Zadbamy o to by nagrobek dla Państwa bliskich był wyjątkowy.

  • Realizacja projektów indywidualnych
  • Szeroka gama wzorów i materiałów
  • Akcesoria nagrobkowe
  • Posadzki granitowe wokół nagrobka
  • Portrety w kamieniu i na porcelanie

P.H.U Granit w liczbach

0

WZORÓW NAGROBKÓW

0

LAT DOŚWIADCZENIA

0

GRANITÓW DO WYBORU

Wybierz typ nagrobka

Ikona laptopa Obsługa
zdalna klientów

Wykonujemy nagrobki w całej Wielkopolsce. Jeśli klient mieszka za granicą istnieje u nas możliwość zamówienia nagrobka drogą mailową. Po montażu wysyłamy Klientowi zdjęcia zrealizowanego projektu. Jeśli Klient nie może pojawić się u nas w biurze możemy umówić się na cmentarzu lub w miejscu zamieszkania Klienta. Zabieramy wtedy ze sobą próbki materiałów oraz dodatki.

Nagrobek od P.H.U. Granit
oferta

Jeden z najlepszych zakładów kamieniarskich na Junikowie w Poznaniu

W P.H.U. Granit wykonujemy wysokiej jakości nagrobki granitowe. Chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, stawiamy na solidne wykonanie oraz najlepsze surowce. Nasza oferta jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej zarówno nagrobki pojedyncze, nagrobki podwójne, jak i grobowce. Do ich wykonania stosujemy granit najwyższej jakości, dzięki temu mamy pewność, że kupowane u nas produkty są trwałe przez wiele lat.

Nagrobek pojedynczy
Wybór

Skorzystaj z szerokiej gamy wzorów pomników lub stwórz własny projekt

Realizując konkretny projekt nagrobka, naszym priorytetem jest spełnienie oczekiwań klienta. Ponad 30 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu nagrobków pozwala nam osiągać niebywałą precyzję oraz oczekiwany efekt.

Jesteśmy do dyspozycji i służymy radą na każdym etapie współpracy. Zapewniamy, że nagrobek nabyty w P.H.U. Granit przetrwa długie lata w nienaruszonym stanie.